Kontakt

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  PRESELL PAGE – SEO COPYWRITING

  Na SEO Copywriting składa się wiele różnego typu tekstów, a wśród najbardziej popularnych wyszczególnić trzeba teksty Presell Page. Zazwyczaj są to stosunkowo krótkie teksty, które poświęcone są różnym tematom. Najistotniejsze w ich przygotowaniu jest to, aby w sposób całkowicie naturalny zostały zamieszczone w treści hiperłącza, prowadzące do konkretnej strony internetowej.

   

  Teksty Presell Page, które oferujemy, są zawsze unikalne oraz dostosowane do potrzeb pozycjonowania. Bardzo często na życzenie naszych klientów zamieszczamy w nich słowa kluczowe w taki sposób, aby wymagana forma gramatyczna była całkowicie naturalnie użyta w artykule i nie budziła skojarzenia z błędem językowym podczas czytania. Oprócz tego używane w treści słowa kluczowe muszą być wyróżnione, np. poprzez pogrubienie czcionki, aby stały się bardziej czytelne dla wyszukiwarek internetowych. Przeważnie tekst typu Presell Page posiada długość wynoszącą od 1000 do 1200 znaków ze spacjami, ale nie jest to regułą.

   

  Nasz SEO Copywriting to usługa wykonywana na profesjonalnym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, nabyte podczas współpracy z wieloma pozycjonerskimi agencjami reklamy.

  Scribo Copywriting to:
   
  • Profesjonalne teksty dla firm
  • Szybka realizacja zleceń
  • Natychmiastowa wycena zleceń
   
  • Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty
  • Profesjonalne teksty - SEO Copywriting
  • Szybka korekta tekstów dla firm
  Partnerzy: